Op de volgende adressen kunt u kennis maken met onze producten en ervaren hoe deze werken. U kunt natuurlijk ook in onze eigen showroom terecht.

Adressen HOORinfotheek

Plaatsen met een HOORinfotheek:

Alkmaar, NSDSK
Amersfoort, Pento
Assen, Pento
Eindhoven, Libra Audiologie
Hengelo, Pento
Hoensbroek, Adelante
Leeuwarden, Pento
Utrecht, Pento
Venlo, Adelante
Zwolle, Pento

Zie ook www.hoorinfotheek.nl

Pento Audiologisch Centrum Drenthe
HOORinfotheek Assen
Martin Luther Kingweg 1
9403 PA Assen.
assen@hoorinfotheek.nl

Pento Audiologisch Centrum Zwolle
HOORinfotheek Zwolle
Oosterlaan 20
8011 GC Zwolle
zwolle@hoorinfotheek.nl

Pento Audiologisch Centrum Friesland
HOORinfotheek Leeuwarden
Verlengde Schrans
8932 NJ Leeuwarden
leeuwarden@hoorinfotheek.nl

Pento Audiologisch Centrum Twente
HOORinfotheek Hengelo
Bornsestraat 5
7556 BA Hengelo
hengelo@hoorinfotheek.nl

Pento Audiologisch Centrum Amersfoort
HOORinfotheek Amersfoort
Zangvogelweg 150
3815 DP Amersfoort
amersfoort@hoorinfotheek.nl

PentoAudiologisch Centrum Utrecht
HOORinfotheek Utrecht
Burgemeester Verderlaan 15-A
3544 AD Utrecht
utrecht@hoorinfotheek.nl

Audiologisch Centrum Eindhoven
Libra Revalidatie & Audiologie
HOORinfotheek Eindhoven
Torenallee 20
5616 LW Eindhoven
eindhoven@hoorinfotheek.nl

Audiologisch Centrum Holland Noord
HOORinfotheek Alkmaar
De Vliegerstraat 1a
1816 KD Alkmaar
alkmaar@hoorinfotheek.nl

Adelante Audiologie en Communicatie
Hoorinfotheek Hoensbroek
Zandbergsweg 111
6432 CC Hoensbroek
hoensbroek@hoorinfotheek.nl

Adelante Audiologie en Communicatie
HOORinfotheek Venlo
Tegelseweg 210
5912 BL Venlo
venlo@hoorinfotheek.nl

 

Showroom bij ons in Hoofddorp

Showroom